po 02. 8. | 281

SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR II. TURNUS

I tento rok pořádáme letní sportovní tábor v Hradci Králové. Pokud rád sportuješ, poznáváš nové kamarády a chceš v létě zažít dobrodružství, je tento tábor přímo pro tebe!
Zakázat přihlašování
SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR II. TURNUS

Čas a místo

02. 8. 8:00 – 06. 8. 5:00
281, Lipová 281, 503 21 Stěžery, Česko

O události

Program je pro děti zajištěn 8-16 h. (vše je, ale na domluvě. Potřebujete děti přivést dřív kvůli práci? Nebo je dříve vyzvednout? Určitě v tom nebude problém. Jsme tu, abychom Vám pomohli a děti si to užily)

Organizaci zajištují profesionální lektoři (vyučení pedagodičtí pracovníci a kvalifikovaní sportovní trenéři) Především jsme tým mladých lidí, který rád pracuje s dětmi a vytváří společně s nimi nezapomenutelné zážitky.

Po celý týden bude zajištěn pitný režim a na obědy budeme docházet do restaurace Pivovar Beránek, kde je velmi příjemné moderní prostředí a je možné sedět i venku.

Každé ráno se sejdeme v naší tělocvičně ve Stěžerech, kde budeme mít základnu po celou dobu tábora. (cca 5 minut autem z HK, možná doprava i autobusem nebo MHD č. 16) .

Určitě v době tábora nebudeme na jednom místě! Budeme využívat vnitřní tělocvičnu, novou gymnastickou halu, fotbalové hřiště, tenisové kurty. Také se můžete těšit na všelijaké bojovky v lese a v přírodě. Nedaleko je  zajímavý zoopark. V naší gymnastické tělocvičně najdete odpruženou dráhu airtrack, trampolínu, vysoké kladiny a bradla, kde se moc dobře staví ty nejlepší opičí dráhy, které jste kdy zažili.

Autem je to z nádraží z Hradce Králové cca 5 minut. Na místě můžete zdarma zaparkovat.

Přímo před tělocvičnou je zastávka linkového autobusu i MHD č. 16 (Stěžery kostel). Jízda z Hrace Králové cca 12 minut.

COVID STORNO:  Pokud se tábor nebudeme možný zorganizovat  z důvodu nařízení vlády vracíme bezodkladně 100% uhrazené částky!

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
 • Příměstský tábor II. turnus
  CZK 2,500
  +CZK 62.50 servisní poplatek
  CZK 2,500
  +CZK 62.50 servisní poplatek
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost