so 10. 7. | Areál zdraví a sportu

LETNÍ GYMNASTICKÝ TÁBOR

Tábor je o tom, zažít něco nezapomenutelného. Něco, na co budeš jednou rád vzpomínat a o čem nebudeš moct přestat vyprávět. SGP jeden takový tábor pořádá a můžeš s námi jet i ty! :) Tábor je určen pro všechny děti, které rádi sportují.
Registrace ukončeny
LETNÍ GYMNASTICKÝ TÁBOR

Čas a místo

10. 7. 14:00 – 17. 7. 14:00
Areál zdraví a sportu, Dolní Čermná 243, 561 53 Dolní Čermná, Česko

O události

Tábor se již tradičně jmenuje gymnastický, zejména proto, že ho pořádá oddíl sportovní gymnastiky, ale nemusíš se bát je opravdu pro všechny. Pokud se budeš chtít naučit něco nového rádi ti s tím pomůžeme, jestli ale gymnastika není to pravé ořechové můžeš si zvolit jiný sport.

Dopolední program je zpravidla vždy sportovní. Odpoledne naopak věnujeme celotáborové hře a aktivitám, které nám pomůžou se stmelit jako tým, poznat nové kamarády a vytvořit si přátelství a vzpomínky na celý život. 

Děti si vyzkouší mnoho sportů a k dispozici pro ně bude tělocvična, beach volejbal, multifunkční hřište, bazén, minigolf a mnoho dalších aktivit. Nudu u nás rozhodně nehledej.

COVID STORNO:  Pokud se tábor nebudeme možný zorganizovat  z důvodu nařízení vlády vracíme bezodkladně 100% uhrazené částky!

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
 • Letní tábor SGP
  CZK 5,000
  +CZK 125 servisní poplatek
  CZK 5,000
  +CZK 125 servisní poplatek
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost