top of page
17937035149637116.jpg

CVIČENÍ PRO RODIČE A DĚTI

Zábavné cvičení pro batolata, ve kterých cvičí rodiče spolu s dětmi, využíváme různých způsobů pohybu a aktivit k vhodné stimulaci všech smyslů a celkového psychomotorického rozvoje dětí. Děti  snáze procházejí jednotlivými fázemi vývoje a jsou lépe připraveny na nové, složitější výzvy. A vy se spolu s nimi můžete radovat z jejich úspěchů a odměňovat je širokým úsměvem a láskyplným objetím.

V dopoledních hodinách budeme běhat, skákat, překonávat překážky, plazit se, házet, chodit

po kladině a zdolávat ty nejlepší opičí dráhy, které nám gymnastická tělocvična nabízí.

Hodiny jsou určené pro miminka až po chodící děti. V dopoledním programu naší tělocvičny jsme si pro Vás připravili pestrý program sportovních i nesportovních aktivit. 

V úterý a v neděli dopoledne je otevřená tělocvična pro veřejnost, kam můžete přijít a s Vašimi dětmi si pohrát v otevřené herně.

Sledujte prosím otevřené hodiny zde

DOPOLEDNÍ AKTIVITY

CVIČENÍ PRO KOJENCE 

CVIČENÍ PRO LEZOUCÍ DĚTI

CVIČENÍ PRO RODIČE A DĚTI
MLADŠÍ

CVIČENÍ PRO RODIČE A DĚTI
STARŠÍ

TANEČKY

VÝTVARNÉ TVOŘENÍ

OBSAZENOST 

Na dopoledních hodinách je maximálně deset maminek nebo tatínků. Tělocvična je dostatečně velká, aby pojmula i větší počet osob, ale my jsme přesvědčeni, že menší počet dětí a soukromější skupina rodičů přispívá k větší pohodě a soustředěnosti takto malých dětí. 

DOPOLEDNE CVIČÍME, TANCUJEMA, ALE I TVOŘÍME!

Vedeme cvičení, kde se můžete těšit na opičí dráhy, básničky, říkánky, drobné úkoly, trénování jemné motoriky a spolupráci s vrstevníky. Nově budou pro Vaše nejmenší připravené i další aktivity jako je tvoření, tancování a cvičení pro malá miminka. Na našich hodinách Vás bude provázet více trenérek a od každé se naučíte něco jiného. Je jen na Vás jak často s námi budete cvičit. 

DSC_0160.JPG

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Cena je členským příspěvkem sportovního týmu na školní pololetí. Nejedná se tedy o kurzovné, a proto zmeškané hodiny nejsou nahrazovány. 

Přihláška je závazná až po uhrazení platby.   Poplatek je po uhrazení nevratný. V případě ojedinělých situací (přestěhování, dlouhodobá nemoc...) je řešeno individuálně. V případě zrušení hodiny ze strany našeho týmu bude hodina nahrazená nebo kompenzována. Po vyplnění závazné přihlášky Vám na účet přijde faktura s platebními údaji.

Cena: 2 100 Kč/ pololetí 

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

ČTVRTEK

​​

DOPOLEDNÍ AKTIVITY PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE

Cvičení pro lezoucí děti (cca 7 měsíců až rok)

Toto cvičení je pro děti, které už nebaví pouze ležet na podložce, jelikož už aktivně lezením prozkoumávají své okolí.  Náplní hodiny jsou pohybové aktivity rozvíjející psychomotorický vývoj dítěte doprovázené říkankami a písničkami. Chybět nebude samozřejmě ani jednoduchá opičí dráha a cvičení s různými pomůckami.  

 • Pondělí 9:00 - 9:45 Hradec Králové Linda Dorobová

Cvičení pro kojence (cca 6 týdnů – 7 měsíců)

Kurz je zaměřen na cvičení kojenců od šestinedělí po dobu, kdy začnou děti pomalu lézt. Náplní hodiny jsou jednoduché pohybové aktivity s doprovodnými písničkami a říkankami, masáže kojenců a zejména podpora správného psychomotorického vývoje. Rodiče zde také mohou získat informace o správném vývoji a manipulaci, kojení, příkrmech apod

 • NA DOTAZ

202210913_522137585654100_1117600417829227914_n.jpg

15-16

16-17

ÚTERÝ

15-16

16-17

Cvičení pro rodiče s dětmi – mladší (1–2 roky)

Pokud vaše dítě již chodí, je pro něj ideální toto cvičení. Děti stále cvičí s rodičem, ale dostává se jim více prostoru při kontaktu s vrstevníky. Naučí se nové básničky a písničky a vyzkouší si cviky a aktivity s různými pomůckami. Opičí dráha je samozřejmostí!

 • Úterý 10:00 - 10:45 Hradec Králové  Vlasta Marková OBSAZENO

 • Středa 9:00 - 9:45 Stěžery Linda Dorobová  OBSAZENO

 • Pátek 9:00 - 9:45 Hradec Králové Vlasta Marková OBSAZENO

15-16

DSC_0224.JPG

Cvičení pro rodiče s dětmi – starší (2-3 roky)
Tato skupina cvičení je vhodná pro děti cca od dvou let a jedná se o určitý nácvik pro mateřskou školu. Děti přichází do kontaktu se svými vrstevníky, rozvíjí komunikační dovednosti a zvykají si na kolektiv. Rodiče jsou přítomni, ale klade se větší důraz na podporu samostatného cvičení děti. Procvičována je také hrubá a jemná motorika, předmatematické dovednosti a poznávání barev.

 • Pondělí 10:00- 10:45 Hradec Králové Linda Dorobová

 • Úterý 11:00 - 11:45 Hradec Králové Vlasta Marková

 • Středa 10:00 - 10:45 Stěžery Linda Dorobová  OBSAZENO

 • Středa  11:00 - 11:45 Stěžery Linda Dorobová

 • Pátek 10:00-10:45 Hradec Králové Vlasta Marková  

202390823_550079252660554_5636413745760756447_n.jpg

Tanečky pro rodiče s dětmi (cca 1,5 – 3 roky)

Má vaše dítě rádo pohyb a hudbu? Přihlaste ho na naše tanečky pro rodiče s dětmi, které jsou vhodné pro děti od cca 1,5 roku. Na hodině si děti zatancují na různé písničky, naučí se jednoduché taneční pohyby a sestavy. Důraz je kladen na rozvoj citu pro hudbu a rytmus a na podporu správného držení a postavení těla. Děti se také učí pobytu v kolektivu a určité řízené činnosti pod vedením trenérky.

 • Úterý 9:00 - 9:45 HK  Vlasta Marková OBSAZENO

 • Pátek 9:00-9:45 Stěžery Jana Tylšová OBSAZENO

 • Pátek 11:00 - 11:45 HK Vlasta Marková OBSAZENO

Výtvarné tvoření pro rodiče s dětmi (cca 2–3 roky)

Kromě pohybových aktivit nabízíme i výtvarné tvoření pro rodiče s dětmi od cca dvou let. Podporována je kreativita a fantazie dětí a rozvíjí se jemná motorika. Děti tvoří s rodiči a v mezičase mohou využít herny v naší tělocvičně. 

 • Pátek 10:00- 10:45 Stěžery  Jana Tylšová

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

9-10

10-10:45

Zpívánky (cca 1,5–3 roky)

Čeká vás hodina plná písniček, rytmických her a zábavy! Děti si společně s vámi zazpívají známé písničky a osvojí si rytmické a hudební základy. Chybět samozřejmě nebudou hudební nástroje!

 • Čtvrtek 9:00- 9:45 Kateřina Brzická

NEDĚLE

9-11

otevřená herna 

Cvičení pro maminky s dětmi

Nově pro vás chystáme cvičení, u kterého se zapotí hlavně maminky! 

Pokud patříte k maminkám, které chtějí začít cvičit, ale nemají na to čas, prostor nebo hlídání dětiček, tak právě pro vás nově otevíráme cvičení pro maminky s dětmi ve věku cca 6 měsíců až 1,5 roku (po domluvě lze i starší). Přijďte společně s děťátkem k nám mezi ostatní maminky a užijeme si společně 45 minut cvičení, u kterého se pobavíme, zapotíme a vyplavíme nějaké ty endorfiny. Dětičky si prohrají anebo poslouží jako závaží. Cvičení bude zaměřené na posílení a zpevnění celého těla s krátkým protažením na závěr. Děti budou společně s námi v jedné místnosti, kde budou mít k dispozici hračky a jiné pomůcky a samozřejmě vás. Kdykoliv můžete přerušit cvičení a věnovat se svému děťátku.

 

Chceme vytvořit místo, kde se budete cítit dobře vy i vaše děťátko a ještě uděláte něco pro sebe.

Tělocvična Hradec Králové čtvrtek 10:00-10:45  OBSAZENO 

Cena 1300 Kč /10 lekcí

Začátek 23.2. 2023  (po jarních prázdninách)

Všestranná příprava s rodičem (cca 3–5 let)

Všestranná pohybová příprava, opičí dráhy, písničky a básničky to a mnohem víc budete objevovat na naší hodině všestranné přípravy s rodičem, která je přípravou na gymnastickou přípravku, kde již děti cvičí bez rodičů. Tréninky probíhají v bezpečném prostředí gymnastické tělocvičny v Hradci Králové, kde je k dispozici mnoho pomůcek a nářadí určeného pro malé děti. 

 • Úterý 17-18  Hradec Králové  Kateřina Brzická

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA
RODIČE A DĚTI

Vyberte si tělocvičnu:
Vyberte si den v týdnu, kdy s námi budete cvičit:
Vyberte si hodinu:
bottom of page